Onurlu Park Residance

Onur inşaat - Devam Eden ProjelerProje Açıklaması

Çevresinde okullar, hastaneler , alışveriş merkezlerinin olduğu bir lokasyonda  Metrobüs durağına yürüme mesafesinde 5 dk. Beylikdüzü Devlet Hastanesi Yürüme mesafesinde 10 dk. Perlevista avm 10 dk. Marmara Park avm 10 dk. Migros Avm 5 Dk. Koçtaş Yapı Market 5 dk. Medicana Hastanesi yürüme mesafesi 10 dk.. Çevrenin en sağlam konut projesinden faydalanın.

Kat Adeti

13

İnşaat Alanı

12.490 m2

Daire Sayısı

72

Türü

Ticaret ve Konut Projesi

Konut Tipleri

2 Kat Bodrum, 2 Kat Ticaret, 9 Kat Konut

Galeri

Proje Planları

Sosyal Yaşam

Onurum İnşaat site sakinlerine sosyal imkanlarla zenginleştirilmiş bir yaşam ve pek çok farklı aktivite olanaklarla sunuyor. Kapalı yüzme havuzu, hamamı, saunası ile ailenizle keyifli anlar yaşayacaksınız.

1-Adımın Vadettiği Güven Yıllarca Sürer.
2-Sarsılmaz Güven İnşa Ediyoruz.
3-Ömür Boyu, Aile Boyu Mutluluk Sunuyoruz.

Yatırım Değeri

İstanbul’un yatırım değeri en hızlı gelişen, Beylikdüzü ve Esenyurt’un birleştiği yerde Onurum İnşaat imzasıyla karma kullanım konseptiyle değerine değer katıyor. Onurum İnşaat yeni çekim merkezi olacak hem de yarınlarınıza değer katacak.

Bilgi Almak İstiyorum

Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır.

ONURLU İNŞAAT'ın bana tanıtım amaçlı e-posta ve SMS göndermesini onaylıyorum.

onur-insaat-devam-eden-projeler-konumu

Konumu

Burası Beylikdüzü’nün öteki yakası. Metrobüs durağına ve E-5 yoluna 5 dakika yürüme mesafesinde. Hemen yanıbaşında AVM’ler, hastaneler, okullar bulunmaktadır.

Adres

Atatürk Mah. 518 Sok. 1007 Ada 4 Parsel Esenyurt, İstanbul

Telefon

+90 (212) 856 1919